Plats Start nr Förnamn Efternamn Förening/Ort/Land - Mellantid 1 - Tid Tid Efter Pace
1 201 Fanny Fredriksson 00:19:44 39:56 03:59
2 265 Hanna Hanve Mykidoo 00:21:08 43:11 3:15 04:19
3 208 Annika Hemberg 00:22:01 44:04 4:08 04:24
4 264 Helene Ejdestam Rutström 00:22:14 44:06 4:10 04:24
5 10014 Frida Säfström 00:22:37 45:07 5:11 04:30
6 256 Lisa Samuelsson 00:22:27 45:45 5:49 04:34
7 276 Mona Rossada 00:23:16 47:42 7:46 04:46
8 217 Frida Tone Friskis & Svettis Lag2 00:23:57 47:54 7:58 04:47
9 210 Lena Longueville Nortech 00:23:47 47:55 7:59 04:47
10 268 Marie Salqvist 00:23:58 48:07 8:11 04:48
11 209 Ulrika Carlstein Ã…kersberga Sportklubb 00:24:04 48:35 8:39 04:51
12 272 Jeanette Sangfelt 00:24:03 48:35 8:39 04:51
13 274 Monika Andersson 00:23:52 48:52 8:56 04:53
14 267 Lotta Budtz 00:24:03 49:04 9:08 04:54
15 230 Yvonne Axelsson Friskis & Svettis Lag4 00:24:34 49:12 9:16 04:55
16 254 Lina Olstedt 00:24:55 49:19 9:23 04:55
17 10031 Lotta Gyllensten Sportsupportcenter 00:24:59 49:43 9:47 04:58
18 249 Charlotte Rördam 00:24:57 49:44 9:48 04:58
19 219 Karin Söderström Friskis & Svettis Lag2 00:24:56 50:47 10:51 05:04
20 253 Lena Liljegren 00:24:35 50:48 10:52 05:04
21 84 Nima Salary Österåkers Taekwondo Klubb 00:23:42 51:00 11:04 05:06
22 273 Petra BÃ¥ryd 00:25:03 51:08 11:12 05:06
23 212 Anna Malmerfeldt Friskis & Svettis Lag1 00:25:33 51:33 11:37 05:09
24 222 Madelene Brink-Jonsson Friskis & Svettis Lag3 00:26:20 52:26 12:30 05:14
25 252 Kristin Rosenbom 00:26:21 52:35 12:39 05:15
26 251 Jessica Berts 00:26:28 54:33 14:37 05:27
27 226 Marita Skeeborg Friskis & Svettis Lag4 00:27:02 54:55 14:59 05:29
28 266 Karin Falck 00:27:51 55:26 15:30 05:32
29 247 Annica Ingemarsson 00:27:30 55:33 15:37 05:33
30 227 Rebecka Wadell Friskis & Svettis Lag4 00:27:34 55:45 15:49 05:34
31 10023 Sophie Liljeblad CC Rental 00:27:31 55:49 15:53 05:34
32 257 Michaela Hager Budny 00:27:48 56:02 16:06 05:36
33 233 Pia Dufbäck-Arkstedt Gympa med Pia 00:27:58 56:17 16:21 05:37
34 36 Ann Rosenholm Gympa med Pia 00:28:08 57:13 17:17 05:43
35 10008 Alice Nyman IFK Österåker Konståkningsklubb 00:30:10 57:18 17:22 05:43
36 240 Lina Kunosson Nortech 00:27:53 57:22 17:26 05:44
37 259 Nelly Rios 00:28:48 57:26 17:30 05:44
38 239 Frida Göransdotter Nortech 00:27:54 57:53 17:57 05:47
39 10029 Marie Dahlén 00:28:57 58:33 18:37 05:51
40 232 Katarina Hagelin Gympa med Pia 00:28:26 58:48 18:52 05:52
41 229 Tina Jonsson Friskis & Svettis Lag4 00:28:01 58:58 19:02 05:53
42 214 Carina Stenberg Friskis & Svettis Lag1 00:30:07 59:10 19:14 05:55
43 223 Mariel Ericsson Friskis & Svettis Lag3 00:30:03 59:21 19:25 05:56
44 275 Cathrin Wedemo Nowe 00:29:20 59:45 19:49 05:58
45 211 Amanda Strömstedt Friskis & Svettis Lag1 00:29:36 59:59 20:03 05:59
46 271 Anne Randonius 00:29:17 1:00:26 20:30 06:02
47 248 Birgitta Jarring 00:30:17 1:00:29 20:33 06:02
48 224 Marienne Dickman Friskis & Svettis Lag3 00:29:31 1:00:40 20:44 06:04
49 270 Mia Alexandersson Atensis 00:30:18 1:01:57 22:01 06:11
50 376 Carina Nyman Handelsbanken IF 00:30:33 1:02:14 22:18 06:13
51 10025 Ingela Lilja 00:29:47 1:02:19 22:23 06:13
52 269 Eva Treser Åkersberga Bygg&Trä 00:30:29 1:02:52 22:56 06:17
53 215 Elisabeth Botnen Friskis & Svettis Lag1 00:30:47 1:03:01 23:05 06:18
54 243 Nora Al Haj Österåkers Taekwondo Klubb 00:29:24 1:03:56 24:00 06:23
55 242 Sara Skärgårdsgymnasiet 10 km 00:32:47 1:04:19 24:23 06:25
56 241 Maria Skärgårdsgymnasiet 10 km 00:32:47 1:04:20 24:24 06:26
57 263 Nina Nygren 00:31:35 1:04:38 24:42 06:27
58 260 Susanne Lindström-Wilson 00:33:02 1:06:35 26:39 06:39
59 397 Ejvor Dale 00:33:02 1:06:36 26:40 06:39
60 439 Birgitta Lundin Skärgårdsgymnasiet 10 km 00:32:49 1:07:45 27:49 06:46
61 438 Moa Lundin Skärgårdsgymnasiet 10 km 00:33:42 1:08:03 28:07 06:48
62 437 Frida Magnusson 00:33:41 1:08:19 28:23 06:49
63 236 Lena Persson Itrim 00:32:26 1:08:20 28:24 06:50
64 213 Annika Wallinder Friskis & Svettis Lag1 00:33:42 1:08:36 28:40 06:51
65 14 Josefine Hemmingsson CC Rental 00:34:28 1:09:47 29:51 06:58
66 235 Isabella Balaton Itrim 00:33:44 1:10:15 30:19 07:01
67 221 Linda Ciparsons Friskis & Svettis Lag3 00:44:40 1:28:08 48:12 08:48
68 228 Sylvia Ciparsons Friskis & Svettis Lag4 00:44:40 1:28:09 48:13 08:48
69 234 Annika Englund Itrim 00:46:45 1:34:02 54:06 09:24
70 238 Margareta Kekkonen Itrim 00:46:49 1:34:03 54:07 09:24
 

Comments are closed.



Bad Behavior has blocked 128 access attempts in the last 7 days.