Plats Start nr Förnamn Efternamn Förening/Ort/Land - - Tid Tid Efter Pace
1 507 Anton Palmén Ackers P98 svart 9:28 03:47
2 534 MARTIN MAGNUSSON 9:40 0:12 03:52
3 718 Gustav Grybe 9:41 0:13 03:52
4 520 Lukas Hellström Åkersberga Sportklubb Lag1 9:41 0:13 03:52
5 716 Axel Salqvist 9:49 0:21 03:55
6 537 OSCAR MAGNUSSON 9:57 0:29 03:58
7 517 Johan Persson OK Österåker 9:57 0:29 03:59
8 518 Andreas Bergström Åkersberga Sportklubb 10:00 0:32 04:00
9 462 Anton Adding Klass1 Österskärsskolan 10:17 0:49 04:07
10 461 Adam Hjorth Klass1 Österskärsskolan 10:34 1:05 04:13
11 528 Gustav Fahlström 10:35 1:07 04:14
12 506 Andreas Lagerblad Ackers P98 svart 10:37 1:08 04:14
13 559 Filip Schönberg 10:37 1:09 04:15
14 531 Linus Edman 10:38 1:10 04:15
15 504 Ludwig Ingberg Ackers P98 Blått 10:39 1:10 04:15
16 510 Ludvig Tidhult Ackers P98 svart 10:42 1:14 04:16
17 719 Joel Sjögren 10:43 1:15 04:17
18 524 Alvin Persaud 10:48 1:20 04:19
19 503 Emil Kirschner Ackers P98 Blått 10:54 1:26 04:21
20 522 Simon Wikström Åkersberga Sportklubb Lag1 10:56 1:28 04:22
21 535 Martin Norman 10:57 1:29 04:23
22 505 William Ingberg Ackers P98 Blått 10:59 1:31 04:23
23 533 Lukas Förnemark 11:00 1:32 04:24
24 389 William Fagrell 11:00 1:32 04:24
25 501 Felix Johansson Ackers P98 Blått 11:03 1:35 04:25
25 508 Dennis Hagelin Ackers P98 svart 11:03 1:35 04:25
27 523 Tobias Carlbom Ã…kersberga Sportklubb Lag1 11:05 1:37 04:26
28 509 Felix Dahlgren Ackers P98 svart 11:27 1:59 04:35
29 502 Daniel Modin Ackers P98 Blått 11:35 2:07 04:38
30 519 Filip Palmgren Ã…kersberga Sportklubb Lag1 11:41 2:13 04:40
31 529 Hannes Andersson 11:44 2:16 04:41
32 538 Wilhelm Stridfeldt 11:48 2:19 04:43
33 315 Pontus Söderman 11:56 2:28 04:46
34 515 Zack Frost Korallens Friskola Lag2 12:08 2:40 04:51
35 459 Oskar Andersson Nissar 12:19 2:51 04:55
36 530 Isac Lind 12:26 2:57 04:58
36 599 Erik Dahlberg 12:26 2:57 04:58
38 516 Jakob Holm Holm LiTHe Kollo 12:28 2:59 04:59
39 525 Anton Österlund 12:30 3:02 05:00
40 521 Marcus Sellerman Ã…kersberga Sportklubb Lag1 12:32 3:04 05:01
41 581 Julius Nilden 12:33 3:05 05:01
42 532 Ludvig Fahlström 12:42 3:14 05:05
43 597 Milian Eklund 12:49 3:21 05:07
44 710 Maximilian Hjorth 12:55 3:26 05:10
45 371 William Hubenette 13:05 3:37 05:14
46 527 Filip Palmqvist 14:24 4:56 05:45
47 714 Oskar Lindqvist Ã…BK 14:25 4:56 05:46
48 451 Fredrik Erlandsson 14:34 5:05 05:49
49 457 Truls Gyllare 14:41 5:13 05:52
50 526 Christian Rördam Carlstedt 14:51 5:22 05:56
51 436 Ludwig Häggblad Åkersberga Simsällskap 14:58 5:30 05:59
52 463 Einar Lönn 16:59 7:31 06:47
53 511 Andreas Hedman Korallens Friskola Lag2 17:58 8:30 07:11
54 513 Lukas Holgersson Korallens Friskola Lag2 20:26 10:57 08:10
 

Comments are closed.



Bad Behavior has blocked 137 access attempts in the last 7 days.