Plats Start nr Förnamn Efternamn Förening/Ort/Land Född Mellantid 1 Tid Tid Efter Pace
1 185 Andreas Bergstedt Trångsviken IF   00:16:49 00:34:13   03:25
2 176 Pål Norman Fredrikshof IF   00:17:22 00:35:32 00:01:19 03:33
3 150 Mattias Ek     00:17:58 00:36:33 00:02:20 03:39
4 41 Mats Lindholm Fk Studenterna 59 00:18:16 00:37:20 00:03:07 03:44
5 68 Lars Erik Ness Ericsson Stockholm IK 75 00:19:14 00:38:10 00:03:57 03:49
6 16 Anders Lindberg Åkersberga 71 00:19:16 00:38:40 00:04:27 03:52
7 187 Kjell Svedman FK Studenterna   00:19:01 00:38:53 00:04:40 03:53
8 69 joakim perani   72 00:19:28 00:39:00 00:04:47 03:54
9 70 Jörgen Ågren   71 00:19:12 00:39:10 00:04:57 03:55
10 74 Per Martinsson AXA Sports Club 71 00:19:40 00:39:28 00:05:14 03:56
11 13 Thorbjörn Johansson No use for a name 81 00:19:43 00:39:29 00:05:16 03:56
12 89 Patrik Fagerström   69 00:19:18 00:39:30 00:05:16 03:57
13 42 Daniel Nordström Running Sweden 73 00:19:29 00:39:46 00:05:32 03:58
14 86 Braulio Ahumada   89 00:19:40 00:39:55 00:05:41 03:59
15 9 Martin Jarbeck J.E. Janssons Åkeri 87 00:19:57 00:40:02 00:05:48 04:00
16 73 Håkan Amsberg   65 00:20:03 00:40:05 00:05:52 04:00
17 49 Lars Edman Stockholm 71 00:19:48 00:40:10 00:05:56 04:01
18 186 Simon Wallén     00:19:46 00:40:43 00:06:30 04:04
19 17 Jonathan Middleton Three Lions 67 00:20:19 00:40:51 00:06:37 04:05
20 38 marcus bell   80 00:19:56 00:41:01 00:06:47 04:06
21 55 Patrik Pettersson El-comfort 89 00:20:10 00:41:01 00:06:48 04:06
22 87 David Wester   86 00:19:59 00:41:20 00:07:06 04:08
23 31 Mattias Edling klang o Co Frisörer 93 00:20:18 00:41:20 00:07:07 04:08
23 88 Oscar Wester   86 00:19:58 00:41:20 00:07:07 04:08
25 32 Marcus Karlsson klang o Co Frisörer 93 00:20:18 00:41:20 00:07:07 04:08
26 6 Hjalmar Israelsson   87 00:20:21 00:41:25 00:07:12 04:08
27 179 Elias Johansson OK österåker   00:20:10 00:41:52 00:07:38 04:11
28 165 Johan Almqvist     00:20:37 00:41:57 00:07:43 04:11
29 46 Janne Koivuperä   78 00:21:08 00:42:08 00:07:54 04:12
30 173 Marcus Olsson     00:20:35 00:42:16 00:08:02 04:13
31 50 Jona Röjerman Rotan Road Runners 70 00:20:35 00:42:19 00:08:05 04:13
32 109 Daniel Martinsson Klang o Co Frisörer 75 00:21:04 00:42:24 00:08:10 04:14
33 10 Mattias Lafvas   69 00:21:03 00:42:35 00:08:21 04:15
34 60 Mikael Tillberg Åkersberga samuraj karateklubb 74 00:21:05 00:42:40 00:08:26 04:16
35 159 Peter Stockenbers     00:20:40 00:42:40 00:08:27 04:16
36 177 Torbjörn Wallin     00:21:04 00:42:58 00:08:45 04:17
37 30 Thomas Ebeling klang o Co Frisörer 70 00:21:16 00:43:05 00:08:52 04:18
38 148 Magnus Flinge     00:21:06 00:43:12 00:08:58 04:19
39 51 Ronald Cheng   80 00:21:14 00:43:16 00:09:02 04:19
40 91 Juha Lagerborg   68 00:21:11 00:43:22 00:09:09 04:20
41 130 Erik Carlbom Åkersberga Tennisklubb 73 00:21:31 00:43:25 00:09:12 04:20
42 193 Magnus Pierre     00:21:30 00:43:53 00:09:39 04:23
43 64 Magnus Grege   71 00:21:36 00:44:01 00:09:48 04:24
43 132 Anders Johansson Åkersberga Tennisklubb 72 00:22:16 00:44:01 00:09:48 04:24
45 182 Ted Jansson     00:21:29 00:44:05 00:09:51 04:24
46 1 Anders Fors   54 00:21:25 00:44:08 00:09:55 04:24
47 104 Wilhelm Liljeblad   75 00:21:09 00:44:13 00:09:59 04:25
48 15 Nick ONeill Wales 74 00:21:23 00:44:15 00:10:02 04:25
49 29 Christian Finnerman   79 00:21:45 00:44:22 00:10:09 04:26
50 4 Roger Niklasson   66 00:21:56 00:44:26 00:10:13 04:26
51 82 Marcus Olofsson   92 00:22:55 00:44:28 00:10:14 04:26
52 80 Krister Stark   85 00:21:48 00:44:32 00:10:18 04:27
53 131 Thomas Saleteg Åkersberga Tennisklubb 67 00:21:40 00:44:36 00:10:23 04:27
54 107 Björn Marksell   65 00:22:09 00:44:46 00:10:32 04:28
55 7 Kenneth Andersson   67 00:22:10 00:45:16 00:11:02 04:31
56 170 Markus Skotte     00:21:54 00:45:16 00:11:02 04:31
57 57 Klas Hallgren   79 00:22:13 00:45:26 00:11:12 04:32
58 113 Christoph Kind   62 00:22:19 00:45:27 00:11:13 04:32
59 162 André Rutström     00:22:40 00:45:28 00:11:15 04:32
60 23 claes pettersson   77 00:22:24 00:45:30 00:11:16 04:33
61 153 Andreas Koppe     00:22:11 00:45:33 00:11:20 04:33
62 157 Jacob Rydholm     00:21:46 00:45:39 00:11:26 04:33
63 154 Karl Filip Hugo Malmqvist     00:23:06 00:45:42 00:11:28 04:34
64 138 Björn olofsson Roslagens All smide & El 62 00:21:52 00:45:44 00:11:30 04:34
65 114 Alexander Dahlberg Itrim – Lag 3 88 00:22:23 00:45:49 00:11:36 04:34
66 141 Lars Carlstein OK Österåker   00:22:25 00:45:53 00:11:39 04:35
67 127 Gabriel Longueville   71 00:22:30 00:45:59 00:11:45 04:35
68 151 Richard Johansson     00:23:41 00:46:07 00:11:54 04:36
69 168 Per Linderoth     00:22:21 00:46:09 00:11:56 04:36
70 155 Christer Naesenius Fredrikshofs FIF   00:23:38 00:46:11 00:11:58 04:37
71 28 Magnus Wålinder Roslagens Jiujitsuklubb Ki Gen Sen 65 00:22:25 00:46:17 00:12:04 04:37
72 106 Fredrik Lindqvist Åkersberga 66 00:21:19 00:46:21 00:12:08 04:38
73 95 Lars Bergström   92 00:21:16 00:46:34 00:12:21 04:39
74 180 Gustaf Jäderlund     00:23:00 00:46:41 00:12:27 04:40
75 143 Håkan Westman     00:23:06 00:46:42 00:12:29 04:40
76 3 Jan Iseborn   68 00:23:37 00:46:46 00:12:33 04:40
77 71 Christofer Adding Klang o Co Frisörer 65 00:23:07 00:46:48 00:12:35 04:40
78 181 Magnus Isaksson     00:23:00 00:46:56 00:12:42 04:41
79 184 Anders Karlsson     00:23:00 00:46:58 00:12:45 04:41
80 67 Kalevi Petersson   61 00:23:09 00:47:01 00:12:48 04:42
81 21 Adam Kinnwall Itrim – Lag 3 94 00:23:52 00:47:04 00:12:50 04:42
82 33 Per-Eric Wård Trimble AB 66 00:23:36 00:47:10 00:12:57 04:43
83 142 Thomas Jacobsen Åkersberga Tennisklubb 68 00:22:40 00:47:12 00:12:59 04:43
84 121 Per Henriksson Åkersberga Sportklubb 65 00:22:51 00:47:13 00:13:00 04:43
85 134 Jonas Sjöstrand Åkersberga Tennisklubb 87 00:21:37 00:47:17 00:13:03 04:43
86 105 Olof Dunsö Grisarnas vänner 83 00:23:14 00:47:29 00:13:15 04:44
87 195 Hans Blomberg     00:23:04 00:47:33 00:13:20 04:45
88 20 Mats Kinnwall Itrim – Lag 3 58 00:23:52 00:47:36 00:13:22 04:45
89 77 Per Åström   52 00:23:29 00:47:36 00:13:23 04:45
90 145 Bengt Forslund     00:23:44 00:47:50 00:13:36 04:47
91 37 Joakim Brauner   68 00:23:38 00:47:55 00:13:41 04:47
92 19 Lars E Norman kvisslingby 47 00:23:24 00:48:04 00:13:51 04:48
93 178 Michael Persaud     00:23:48 00:48:08 00:13:54 04:48
94 48 Pontus Höjer   93 00:25:33 00:48:14 00:14:00 04:49
95 167 Mathew Sampson     00:24:51 00:48:20 00:14:07 04:50
96 45 Ali Beittoei   81 00:23:35 00:48:26 00:14:12 04:50
97 25 Erik Lorinder Roslagens Jiujitsuklubb Ki Gen Sen 73 00:23:29 00:48:31 00:14:17 04:51
98 117 Jonas Jonsson Miljöpartiet 67 00:24:08 00:48:34 00:14:20 04:51
99 110 Thomas Jansson Angarn 67 00:23:45 00:48:39 00:14:25 04:51
100 122 Peter Aronsson   68 00:23:36 00:48:52 00:14:38 04:53
101 96 Örjan Östervall Åkersberga Simsällskap – Kutmaningen 71 00:24:06 00:48:59 00:14:45 04:53
102 76 Magnus Moberg Shorinji Kempo Stockholm Norra 73 00:24:48 00:49:05 00:14:52 04:54
103 163 Björn Wretström     00:23:47 00:49:11 00:14:58 04:55
104 164 Tommy Möller Klang o Co Frisörer   00:24:05 00:49:21 00:15:08 04:56
105 146 Kent Andersson     00:24:37 00:49:22 00:15:08 04:56
106 175 Oscar Nyman IFK Österåker Hockey   00:23:40 00:49:25 00:15:12 04:56
107 94 Haris Kasumovic   74 00:25:22 00:49:32 00:15:18 04:57
108 124 Alexander Tennström 1975   00:24:07 00:49:34 00:15:21 04:57
109 66 Ulf Lundgren   47 00:24:19 00:49:35 00:15:22 04:57
110 156 Jimmy Forslund     00:23:36 00:49:47 00:15:33 04:58
111 192 Peter Kangert     00:23:28 00:49:49 00:15:35 04:58
112 63 Christer Beckman Tunbridge Wells, UK 63 00:23:51 00:49:50 00:15:37 04:59
113 126 Johan Törnqvist   86 00:24:31 00:50:02 00:15:49 05:00
114 52 Joakim Nildén   67 00:24:14 00:50:03 00:15:50 05:00
115 158 Justin Aldred     00:24:45 00:50:12 00:15:59 05:01
116 172 Jonas Sundsten Åkersberga Tennisklubb   00:25:42 00:50:15 00:16:02 05:01
117 72 Johan Rockberg   79 00:24:43 00:50:27 00:16:14 05:02
118 137 Viktor Tennström Nortech 86 00:24:35 00:50:30 00:16:16 05:03
119 40 Lennart Burenius   51 00:25:38 00:50:49 00:16:36 05:04
120 44 Mats Sköld   60 00:25:41 00:51:02 00:16:48 05:06
121 2 Tommy Engström Tomabo 75 00:25:31 00:51:25 00:17:12 05:08
122 35 Bengt-Åke Dickman   54 00:25:10 00:51:34 00:17:20 05:09
123 139 William Dahlberg Itrim – Lag 3 94 00:26:31 00:52:09 00:17:56 05:12
124 118 Karl E Svensson Miljöpartiet 80 00:26:19 00:52:28 00:18:15 05:14
125 93 Christer Räfting   61 00:25:25 00:52:32 00:18:18 05:15
126 160 Niklas Jonsson     00:25:54 00:52:50 00:18:36 05:17
127 8 Mattias Eriksson   81 00:27:12 00:52:58 00:18:45 05:17
128 149 Matts Arkinger     00:25:48 00:53:03 00:18:50 05:18
129 183 Bobby Jonsson     00:25:37 00:53:15 00:19:02 05:19
130 144 Harry Hemming Skärgårdsstads IF   00:26:16 00:53:29 00:19:15 05:20
131 128 Berndt Grundevik Åkersberga Vikings Team 99 56 00:26:37 00:53:49 00:19:36 05:22
132 84 Mikael Lundin   70 00:27:20 00:53:56 00:19:42 05:23
133 190 Bengt Ekehult     00:27:14 00:53:59 00:19:46 05:23
134 79 Mats Nilbrink   67 00:26:24 00:54:05 00:19:52 05:24
135 188 Mikael Gahn     00:26:34 00:54:06 00:19:53 05:24
136 191 Anders Sjösten     00:27:10 00:54:08 00:19:55 05:24
137 34 Steven Bilow Pliggen 59 00:26:27 00:54:10 00:19:56 05:25
138 140 Jörgen Neckman Itrim – Lag 3 59 00:26:00 00:54:24 00:20:11 05:26
139 65 Mikael Taaler Skatteverket IF 65 00:27:43 00:54:36 00:20:22 05:27
140 59 Björn Arvidsson Komik Täby 50 00:26:43 00:54:39 00:20:26 05:27
141 169 Robert von Dardel     00:27:51 00:54:40 00:20:27 05:28
142 99 Jan-Anders Nilsson Friskis & Svettis 42 00:26:55 00:54:51 00:20:38 05:29
143 14 Graham Walton   60 00:27:17 00:55:07 00:20:53 05:30
144 135 Robert Liljeroth Åkersberga Tennisklubb 66 00:25:24 00:55:15 00:21:02 05:31
145 115 Halvar Johansson     00:26:57 00:55:47 00:21:33 05:34
146 12 Thomas Hjelm   69 00:27:40 00:55:49 00:21:36 05:34
147 100 Anders Forsell Friskis & Svettis 59 00:27:24 00:56:02 00:21:48 05:36
148 11 Lennart Olander   64 00:26:29 00:56:27 00:22:13 05:38
149 136 Ibraheem Yashar Nortech 75 00:27:49 00:56:40 00:22:27 05:40
150 194 Lennart Engman     00:28:05 00:56:45 00:22:32 05:40
151 78 Richard Edberg   74 00:27:25 00:57:11 00:22:57 05:43
152 47 Stefan Glantz   63 00:28:19 00:57:17 00:23:04 05:43
153 62 Håkan Kristiansson IBM 61 00:28:06 00:57:52 00:23:39 05:47
154 166 Hans Lorinder     00:27:11 00:58:33 00:24:20 05:51
155 108 Mats Lönnqvist Klang o Co Frisörer 75 00:29:41 00:58:58 00:24:45 05:53
156 81 Micke Bonnevier   73 00:27:21 00:59:18 00:25:05 05:55
157 161 Peter Österman     00:29:58 00:59:22 00:25:09 05:56
158 61 Tobias Johansson   73 00:28:13 01:00:23 00:26:10 06:02
159 101 Stefan Lagercrantz Friskis & Svettis 40 00:29:28 01:00:50 00:26:37 06:05
160 97 Tommy Malmqvist Friskis & Svettis 48 00:29:36 01:00:55 00:26:41 06:05
161 26 Mikeal Rylander Roslagens Jiujitsuklubb Ki Gen Sen 64 00:31:29 01:02:51 00:28:38 06:17
162 53 Jari Somero jogg.se 63 00:30:59 01:03:05 00:28:52 06:18
163 24 Mikael Granström SEB 75 00:29:50 01:03:44 00:29:31 06:22
164 58 Anders Forsblad   77 00:31:43 01:05:43 00:31:30 06:34
165 125 Rickard Asp   68 00:31:42 01:08:30 00:34:16 06:51
166 5 Kenneth Engström   53 00:33:24 01:09:46 00:35:33 06:58
167 133 Ola Svensson Åkersberga Tennisklubb 73 00:34:10 01:14:17 00:40:04 07:25
 

Comments are closed.



Bad Behavior has blocked 12621 access attempts in the last 7 days.