Knatteloppet födda 2003 och senare 1 km



Flickor





Pl. Namn Född Förening/Ort/Land Kat. Startnr Resultat
1 Johanna Carlbom 2003 Åkersberga Sportklubb F 8 04:40
1 Cecilia Ankarfjord Lundin 2003 IFK Strängnäs F 3 04:40
3 Filippa Nordh 2003 Åkersberga Sportklubb F 34 04:51
4 Jennifer Eneroth 2003 Rydbo IF F 286 05:17
5 Emma Josefsson 2003 Åkersberga Sportklubb F 23 05:21
6 Jasmine Gyllenhammar 2004 Åkersberga Sportklubb F 13 05:24
7 Engla Hänsel 2004 Åkersberga Sportklubb F 19 05:29
8 Lisa Rydenstam Nord 2003 Stenkullen F 45 05:35
9 Lia Cederberg 2004 Åkersberga SK F 117 05:39
10 Julia Söderström 2004 F 796 05:41
11 Hanna Borelins Söderman 2004 Skånsta F 119 05:41
12 Filippa Samuelsson 2004 F 48 05:48
13 Julia Westerberg 2004 IFK Lidingö Friidrott F 57 05:50
14 Sanna Lindberg 2004 F 29 05:51
15 Olivia Tennström 2003 Nortech F 512 05:54
16 Agnes Hasselgren 2004 Åkersberga Sportklubb F 14 05:55
17 Ellen Lagesson 2004 Åkersberga Sportklubb F 26 05:57
17 Nora Lundbärj 2003 Åkersberga SK F 549 05:57
19 Alva Tennström 2004 Nortech F 513 05:59
20 Bella Pedersen 2004 Järfälla OK F 38 05:59
21 Meja Hänsel 2006 F 20 05:59
22 Nea Broström 2004 Åkersberga SK F 544 06:01
23 Tindra Bergholtz 2006 F 60 06:08
24 Tilde Jonsson 2003 F 22 06:11
25 Elvira Sahlin 2004 Åkersberga Sportklubb F 47 06:11
26 Alva Hellman 2005 Åkersberga SK F 16 06:18
27 Molly Skinnars – Loftén 2006 F 51 06:19
28 Dina Wennersten 2004 Enebybergs IK F 125 06:23
29 Natalie Forssell 2004 F 12 06:32
30 Ella Planting-Bergloo 2005 F 41 06:34
31 Emma Sundell-Roshage 2006 Hello-Kitty klubben F 69 06:37
32 Mathilda Perani 2004 Åkersberga SK F 786 06:37
33 Alicia Berggren 2003 F 4 06:39
33 Angeline Borgenengh 2003 F 5 06:39
35 Louise Danielsson 2005 F 517 06:41
36 Alice Oster 2005 F 36 06:41
37 Amelia Spaak 2005 F 546 06:42
38 Saga Törnqvist 2005 Bollstanäs F 62 06:42
39 Klara Laudon 2006 F 27 06:43
40 Selma Larsson 2005 F 545 06:46
41 Emma Carlsson 2005 OK Österåkers F 9 06:48
42 Olivia Niemi 2004 F 32 07:02
43 Tilda Nilsson 2005 F 33 07:05
44 Emma Sjöblom 2004 F 65 07:11
45 Tilde Wall 2004 F 122 07:11
46 Ida Palm 2005 Åkersberga SK F 798 07:11
47 Alice Hellman 2006 F 15 07:16
48 Tilde Laudon 2004 F 28 07:19
49 Lovis Markström 2006 Åkersberga Sportklubb F 31 07:22
50 Viola Borring-Balle 2005 F 7 07:25
51 Julia Sjögren 2005 F 50 07:29
52 Klara Andersson 2007 F 1 07:30
53 Tova Andersson 2005 F 2 07:32
54 Nora Palm 2005 F 37 07:37
55 Hanna Nordstrand 2004 F 541 07:38
56 Adina Waller 2005 F 56 07:39
57 Isabelle Tillberg 2005 Åkersberga samuraj karate F 533 07:40
58 Sofia Wallin 2005 Gottsunda F 524 07:44
59 Ida Flinge 2003 F 11 07:45
60 Alexandra Dombos 2005 F 10 07:49
61 Tuva-Lisa Carlbom 2006 Åkersberga Tennisklubb F 528 07:53
62 Felicia Read 2005 Åkersberga Sportklubb F 42 07:55
63 Stella-Li Borgenengh 2005 Åkersberga Sportklubb F 6 07:55
63 Kajsa Sandqvist 2005 F 49 07:55
65 WIlma Jannerklint 2005 F 287 07:55
66 Emma Holland 2005 ÅBK F 538 07:56
67 Julia Hippel 2006 F 59 07:57
68 Hilda Lindgren 2003 Kollo F 67 07:57
69 Rebecka Hjertén 2004 Lithe Kollo F 17 07:57
70 Clara Thestrup Söderström 2004 F 54 07:58
71 Clara Spjuth 2005 IKHP F 52 08:04
72 Maja Johansson 2007 Riddarvägen F 543 08:10
73 Elin Hävren 2005 F 21 08:29
74 Caroline Hultman 2004 Åkersberga Sportklubb F 18 08:43
75 Eva Elfving 2005 F 525 08:44
76 Filippa Lööv 2005 Åkersberga Sportklubb F 30 08:48
77 Elsa Söderström 2005 F 514 09:27
78 My Bergström 2004 Åkersberga SK F 68 09:38
79 Mathilda Tillberg 2007 F 532 09:53
80 Natalie Riddarström 2006 F 43 09:54
81 Lisa Winter 2005 F 58 10:00
82 Wilma Törnqvist 2007 Bollstanäs F 61 10:50
83 Helena Persson 2005 OK Österåker F 40 10:59
84 Elin Nordstrand 2006 F 540 11:22
 

Comments are closed.



Bad Behavior has blocked 12621 access attempts in the last 7 days.