Placering Startnr Namn Förening/Ort Tid Tid efter Tempo
(klass) (klass) (min/km)
1 81 Robel Fsiha Spårvägens FK 30:18:00 03:01
2 505 Isaias Beyn Eritrea 30:21:00 +0:02 03:02
3 1 Abraham Adhanom Eskilstuna friidrott 30:21:00 +0:02 03:02
4 339 Fredrik Uhrbom Spårvägens FK 31:06:00 +0:47 03:06
5 75 Andreas Fahlén IFK Umeå 31:33:00 +1:15 03:09
6 66 Patrik Engström FK Studenterna 31:37:00 +1:18 03:09
7 662 Tesfacdet Bermane Eritrea 33:05:00 +2:47 03:18
8 263 Jan Westerberg IFK Umeå 33:39:00 +3:20 03:21
9 513 Sebastien Grenier CA POSSESSION 35:36:00 +5:18 03:33
10 100 Mikael Honauer IFK Halmstad 36:14:00 +5:55 03:37
11 133 Anders Lindberg Åkersberga Spring 36:23:00 +6:04 03:38
12 714 Fredrik Arthursson Hässelby SK 36:35:00 +6:17 03:39
13 61 Klas Edwall Rydbo IF 36:57:00 +6:38 03:41
14 310 Viktor Lenke Vägkontroll 37:05:00 +6:46 03:42
15 181 Pål Norman Sollentuna 37:07:00 +6:48 03:42
16 70 Johannes Erixon FK Studenterna/Smarta Smurfar 37:19:00 +7:00 03:43
17 97 Jonas Hellström Danderyds sk 37:35:00 +7:17 03:45
18 171 Michael Nabb Åkersberga Triathlonförening 37:45:00 +7:27 03:46
19 7 Knut Ander Åkersberga sk 37:46:00 +7:27 03:46
20 19 Olle Ax 37:50:00 +7:32 03:46
21 256 Fredrik Wallin FK Studenterna/Smarta Smurfar 38:18:00 +7:59 03:49
22 145 Erik Lundström Åkersberga Spring 38:24:00 +8:05 03:50
23 343 Niclas Landin 38:35:00 +8:16 03:51
24 240 Fredrik Sundberg ÅSK Alumni 38:39:00 +8:20 03:51
25 108 Martin Jarbeck Musikhuset 39:16:00 +8:57 03:55
26 220 Niclas Sjögren Åkersberga tennisklubb 39:28:00 +9:09 03:56
27 185 Thomas Nygårds 39:30:00 +9:11 03:56
28 43 Thomas Brygt 39:32:00 +9:14 03:57
29 147 Gustav Löfgren Centerpartiet Österåker 39:45:00 +9:26 03:58
30 73 Patrik Fagerström Studio Nedomkull 39:45:00 +9:26 03:58
31 64 Mikael Engqvist IS Göta 39:56:00 +9:37 03:59
32 232 Fredrik Stenbeck OK Österåker 40:09:00 +9:51 04:00
33 286 Magnus Övergaard Åkersberga tennisklubb 40:11:00 +9:52 04:01
34 160 Assar Markström Åkersberga SK 40:18:00 +9:59 04:01
35 205 David Rimbe Vallentuna FK 40:26:00 +10:08 04:02
36 116 Patrik Sundberg Sjönära 40:35:00 +10:16 04:03
37 2 Magnus Agervald Byggmax 40:51:00 +10:32 04:05
38 125 Christoffer Ladestam Patentverkets IF 40:59:00 +10:40 04:05
39 99 Jonas Holmström 40:59:00 +10:40 04:05
40 87 Anders Granlund Åkersberga Triathlonförening 41:12:00 +10:53 04:07
41 300 Annu Suchdev Åkersberga Spring 41:13:00 +10:54 04:07
42 274 Staffan von Zeipel yrkesfoto.se 41:17:00 +10:58 04:07
43 166 Adam Miksits Österåker- Östra Ryds församling/Spring för livet 41:37:00 +11:18 04:09
44 275 Urban Wählby 41:40:00 +11:21 04:09
45 49 Erik Carlbom Åkersberga tennisklubb 41:40:00 +11:22 04:09
46 188 lucas odell 41:50:00 +11:31 04:10
47 156 Joakim Malmerfelt Åkersberga Triathlonförening 42:10:00 +11:51 04:12
48 3 Braulio Ahumada Kitana Judo / Åkersberga Karateklubb 42:14:00 +11:55 04:13
49 47 Henrik Båkman 42:17:00 +11:58 04:13
50 344 Sebastian Rydberg City Runners 42:17:00 +11:58 04:13
51 150 Thomas Madesten Scania IF 42:18:00 +11:59 04:13
52 199 Johan Persson Ok Österåker 42:19:00 +12:00 04:13
53 334 Gabriel Ekehult Lag FAIRMARIN 42:23:00 +12:04 04:14
54 111 Stephan Johansson 42:27:00 +12:08 04:14
55 114 Mikael Jälefors Åkersberga Triathlonförening 42:35:00 +12:16 04:15
56 126 Mattias Lafvas Miljöpartiet 42:42:00 +12:24 04:16
57 115 marcus jönsson 42:48:00 +12:29 04:16
58 78 Johan Franzén Sjönära 42:53:00 +12:34 04:17
59 80 Mikael Frödin 42:58:00 +12:40 04:17
60 142 Erik Lorinder Roslagens Jiujitsuklubb 43:08:00 +12:49 04:18
61 20 Daniel Wallerius 43:15:00 +12:56 04:19
62 293 Jesper Stadigs ICA Kvantum 43:17:00 +12:59 04:19
63 326 Stefan Ekström 43:28:00 +13:09 04:20
64 196 jean passchier 43:29:00 +13:11 04:20
65 206 Hans Rimbe Vallentuna FK 43:31:00 +13:12 04:21
66 154 Piotr Makula Sjönära 43:38:00 +13:20 04:21
67 217 Simon Sandqvist OK Österåker 43:44:00 +13:26 04:22
68 118 Anders Karlsson ICA Kvantum 43:54:00 +13:36 04:23
69 26 Anders Berglund 43:56:00 +13:37 04:23
70 347 Hans Håkansson IF Linnéa 44:04:00 +13:45 04:24
71 262 Oscar Wester Kitana Judo / Åkersberga Karateklubb 44:08:00 +13:49 04:24
72 288 Robert Persson 44:10:00 +13:51 04:24
73 202 Christofer Pärnerteg Atletico Åkersbronx 44:18:00 +13:59 04:25
74 41 Mats Brodin AstraZeneca IF 44:21:00 +14:03 04:26
75 50 Niclas Carlsson ÅSK Alumni 44:25:00 +14:06 04:26
76 121 Christoph Kind 44:28:00 +14:10 04:26
77 83 Daniel Förberg Fredrikshof FIF 44:31:00 +14:12 04:27
78 148 Jakob Maandi Åkersberga SK/Åkersberga Spring 44:33:00 +14:14 04:27
79 91 Eremias Hailu Österåker- Östra Ryds församling/Spring för livet 44:33:00 +14:14 04:27
80 5 Andreas Allerstrand Bring Citymail 44:33:00 +14:15 04:27
81 190 Jonas Olsson Österåker- Östra Ryds församling/Spring för livet 44:34:00 +14:15 04:27
82 346 Frank Witte IF Linnéa 44:36:00 +14:17 04:27
83 304 Ola Andersson Åkersberga Triathlonförening 44:44:00 +14:25 04:28
84 32 Henrik Bertmar Sjönära 44:49:00 +14:30 04:28
85 298 Richard Innala Svensk Fastighetsförmedling 44:50:00 +14:31 04:28
86 261 David Wester Kitana Judo / Åkersberga Karateklubb 44:52:00 +14:33 04:29
87 332 Niklas Kagevik Brightside IF 44:53:00 +14:34 04:29
88 290 Daniel Julin Byggmax 45:00:00 +14:42 04:29
89 122 Adam Kinnwal Club Active 45:05:00 +14:46 04:30
90 86 Alain Gouygou 45:08:00 +14:49 04:30
91 204 Amir Riahi 45:11:00 +14:53 04:31
92 44 Johan Bröms 45:20:00 +15:01 04:31
93 109 Magnus Jelldal 45:26:00 +15:07 04:32
94 335 Kaj Genas Roden triatlon club 45:32:00 +15:13 04:33
95 25 Tommy Berglind Åkersberga Spring 45:38:00 +15:19 04:33
96 77 Harald Franson Sjönära 45:42:00 +15:24 04:34
97 161 Marcus Markström Åkersberga SK 45:43:00 +15:24 04:34
98 194 Christian Palén Gym & Motion 45:44:00 +15:25 04:34
99 313 Mats Larshagen Sveaskogs if 45:45:00 +15:26 04:34
100 4 Abdi Welid Österåker- Östra Ryds församling/Spring för livet 45:47:00 +15:28 04:34
101 749 Per Åkesson 45:50:00 +15:31 04:34
102 107 Fredrik jakobsson 45:51:00 +15:32 04:35
103 149 Mart Maandi Åkersberga Spring 45:51:00 +15:32 04:35
104 267 Patrik Widin Widin Design & Produktion AB 45:51:00 +15:32 04:35
105 33 Jacob Birath Hasselgren 45:55:00 +15:36 04:35
106 282 Thomas Åkerström AFA Fritid 45:56:00 +15:37 04:35
107 17 Erik Ax 46:07:00 +15:48 04:36
108 184 Mikael Nygren Åkersberga Triathlonförening 46:08:00 +15:49 04:36
109 212 Thomas Saleteg Åkersberga tennisklubb 46:10:00 +15:52 04:36
110 92 Stefan Hamrin 46:17:00 +15:58 04:37
111 264 Andreas Westerlund Arnbergs entreprenad 46:21:00 +16:03 04:38
112 178 Linus Nilsson Åkersberga Elektriska AB 46:30:00 +16:11 04:38
113 167 Magnus Moberg Åkersberga tennisklubb 46:32:00 +16:13 04:39
114 24 Patrik Bergholtz 46:34:00 +16:15 04:39
115 227 Dennis Soriano Kitana Judo / Åkersberga Karateklubb 46:35:00 +16:16 04:39
116 62 Thomas Edwall 46:36:00 +16:17 04:39
117 200 Mikael Petterson Täby IS 46:38:00 +16:19 04:39
118 58 Daniel Demorior 46:43:00 +16:24 04:40
119 120 Harri Keskitalo HC Mark & Byggentreprenad AB 46:47:00 +16:28 04:40
120 748 Johannes Lien Altor 46:53:00 +16:34 04:41
121 164 Rubin McRae 46:53:00 +16:34 04:41
122 713 Richard Sundberg ClubActive 46:55:00 +16:36 04:41
123 325 Mats Ekeström 47:01:00 +16:42 04:42
124 216 Peter Sandergren Täby 47:03:00 +16:44 04:42
125 674 Anton Adding Lag FAIRMARIN 47:13:00 +16:54 04:43
126 314 Andreas Forslund Åkersberga 47:15:00 +16:56 04:43
127 692 Fredrik Malmgren 47:16:00 +16:57 04:43
128 182 Peter Nõu 47:19:00 +17:00 04:43
129 318 Lars von Stedingk 47:19:00 +17:01 04:43
130 237 Magnus Strömqvist Attunda OK 47:21:00 +17:02 04:44
131 249 Christian Tjäder Österåkers gymnasium 47:24:00 +17:05 04:44
132 709 Magnus Jensen Nordea 47:25:00 +17:06 04:44
133 195 Daniel Palm ÅSK 47:25:00 +17:06 04:44
134 257 Stefan Wallin Roslagsvatten 47:27:00 +17:08 04:44
135 238 Kristian Stålberg 47:33:00 +17:14 04:45
136 16 Peter Aronsson Åkersberga Spring 47:38:00 +17:19 04:45
137 14 Esteban Araneda Österåkers gymnasium 47:39:00 +17:20 04:45
138 124 Jens Kristianson 47:40:00 +17:21 04:45
139 53 Robin Crohns Åkersberga 47:42:00 +17:23 04:46
140 268 Magnus Wikström IFK Österåker Vikings Hockey 47:48:00 +17:29 04:46
141 276 Daniel Zedig 47:50:00 +17:31 04:46
142 308 Lars-Göran Buskas 47:54:00 +17:35 04:47
143 324 Magnus Svantegård 47:58:00 +17:39 04:47
144 350 Mikael Berglund Itelect AB/Springmästarna 48:03:00 +17:44 04:48
145 55 Christofer Adding Lag FAIRMARIN 48:09:00 +17:50 04:48
146 27 Eric Berglund 48:14:00 +17:55 04:49
147 629 Linus Rosenholm 48:18:00 +17:59 04:49
148 248 Edvin Tjernlund 48:19:00 +18:00 04:49
149 132 Johan Leidermark nordsjö ide & design 48:20:00 +18:01 04:49
150 333 Mikael Hessle 48:21:00 +18:02 04:50
151 336 John Wahlberg AD Center 48:23:00 +18:04 04:50
152 56 Janne Hasselgren Kitana Judo / Åkersberga Karateklubb 48:31:00 +18:12 04:51
153 106 Tomas Jacobsen 48:32:00 +18:14 04:51
154 252 Staffan Trotzig 48:37:00 +18:18 04:51
155 68 Mikael Eriksson 48:38:00 +18:19 04:51
156 203 Micke Ramserdal 48:42:00 +18:23 04:52
157 179 Peter Nilsson 48:46:00 +18:27 04:52
158 28 Jesper Bergqvist Ok Österåker 48:51:00 +18:32 04:53
159 319 Andreas Westman 48:53:00 +18:34 04:53
160 155 Johan Malker 48:55:00 +18:36 04:53
161 341 Philip Forsell 48:57:00 +18:38 04:53
162 123 Mats Kinnwall Club Active 48:59:00 +18:40 04:53
163 209 Simon Rosenholm Gym & Motion 48:59:00 +18:40 04:53
164 48 Jakob Börsum 49:02:00 +18:43 04:54
165 294 Petter Lundström MEDLEY 49:02:00 +18:43 04:54
166 30 Christer Larsson Kitana Judo / Åkersberga Karateklubb 49:05:00 +18:47 04:54
167 119 Haris Kasumovic Kitana Judo / Åkersberga Karateklubb 49:09:00 +18:50 04:54
168 265 Erik Westerlund Sjönära 49:09:00 +18:50 04:54
169 292 Björn Olofsson Bo El Allservice AB 49:13:00 +18:54 04:55
170 69 Stefan Eriksson 49:18:00 +18:59 04:55
171 191 Peter Olsson Österåkers gymnasium 49:23:00 +19:04 04:56
172 39 Magnus Brisman 49:27:00 +19:08 04:56
173 708 Pontus Carlens Nordea 49:35:00 +19:16 04:57
174 131 Jonas Larsson Arnbergs entreprenad 49:36:00 +19:17 04:57
175 289 Adbi Shakour Spring för livet 49:40:00 +19:22 04:57
176 90 Magnus Haglund Åkersberga SK 49:44:00 +19:25 04:58
177 198 Jamie Perry Australia 49:45:00 +19:26 04:58
178 177 Christer Nilsson Åkersberga spring 49:46:00 +19:28 04:58
179 299 Mattias Gustavsson 49:49:00 +19:30 04:58
180 688 Erik Saverstam Roslagens IF 49:52:00 +19:33 04:59
181 219 Magnus Sjöblom 49:53:00 +19:34 04:59
182 54 Christer Cronfalk Gym & Motion 49:55:00 +19:36 04:59
183 278 Gabriel Åhbeck ÅSK/Åkersberga Spring 49:59:00 +19:40 04:59
184 34 Anders Björkman Sjönära 50:03:00 +19:44 05:00
185 143 Fredrik Lundell 50:03:00 +19:44 05:00
186 52 Ian Cousins 50:10:00 +19:51 05:00
187 11 Markus Andersson Miljöpartiet i Österåker 50:15:00 +19:56 05:01
188 306 Simon Söderberg 50:15:00 +19:56 05:01
189 312 Jonas Degow 50:17:00 +19:58 05:01
190 127 Juha Lagerberg Kitana Judo / Åkersberga Karateklubb 50:19:00 +20:01 05:01
191 253 Celio Tshikaya Kitana Judo / Åkersberga Karateklubb 50:20:00 +20:01 05:01
192 235 Pontus Stordal Åkersberga Elektriska AB 50:20:00 +20:02 05:01
193 176 Anton Nilbrink Biljouren 50:24:00 +20:05 05:02
194 162 Odd Martinsson 50:27:00 +20:08 05:02
195 186 Henrik Nyholm 50:31:00 +20:13 05:03
196 95 Erik Hartgerink servicepharma 50:34:00 +20:15 05:03
197 9 Jens Andersson Arnbergs entreprenad 50:56:00 +20:37 05:05
198 45 Joachim Budweg OK Österåker 51:03:00 +20:44 05:06
199 42 Lucas Broyden Team Biljouren 51:05:00 +20:46 05:06
200 112 Jonas Jonsson Miljöpartiet i Österåker 51:06:00 +20:47 05:06
201 239 Mikael Stålberg 51:10:00 +20:51 05:06
202 146 Fredrik Lysén 51:14:00 +20:55 05:07
203 144 Ulf Lundgren 51:19:00 +21:01 05:07
204 320 Peter Wikander Aften bil 51:21:00 +21:02 05:08
205 183 Christoffer Nygren Arnbergs entreprenad 51:22:00 +21:03 05:08
206 180 Robert Nolerstedt 51:25:00 +21:06 05:08
207 63 Ronny Ekström Miljöpartiet i Österåker 51:36:00 +21:17 05:09
208 307 Linus Belin 51:39:00 +21:20 05:09
209 141 Ismet Lolic 51:42:00 +21:23 05:10
210 84 Francisco Garcia 51:45:00 +21:26 05:10
211 207 Torbjörn Rium 51:47:00 +21:28 05:10
212 22 Claes Berfeld 51:51:00 +21:32 05:11
213 21 Martin Björsund 51:53:00 +21:34 05:11
214 301 Jörgen Sandström 51:53:00 +21:34 05:11
215 245 Christer Sörbom Gym & Motion 51:55:00 +21:36 05:11
216 345 Fredrik Nilsson 52:00:00 +21:41 05:11
217 645 Jonathan Middleton 52:01:00 +21:42 05:12
218 89 stefan gustafsson 52:03:00 +21:44 05:12
219 283 Per Åström Åkersberga 52:09:00 +21:50 05:12
220 309 Bengt Åke Dickman PRV 52:12:00 +21:53 05:13
221 105 Hjalmar Israelsson 52:15:00 +21:57 05:13
222 187 Mats Näfve Gym & Motion 52:24:00 +22:05 05:14
223 74 Alexander Fagrell Åkersberga BK 52:27:00 +22:08 05:14
224 266 Valdemar Westerlund Arnbergs entreprenad 52:35:00 +22:16 05:15
225 348 Mikael Gunnarsson 52:42:00 +22:23 05:16
226 271 Henrik Witoslaw 52:46:00 +22:27 05:16
227 110 Mikael Jensen 52:48:00 +22:29 05:16
228 302 Mats Sandvall 52:48:00 +22:29 05:16
229 211 Anders Rönngren 52:54:00 +22:35 05:17
230 311 Per Le Mon Sundare Livsstil 53:02:00 +22:43 05:18
231 280 Patrik Åkerberg Åkersberga Elektriska AB 53:02:00 +22:44 05:18
232 140 Dag Littorin 53:06:00 +22:47 05:18
233 102 Ulf Hålenius 53:10:00 +22:51 05:18
234 321 Ronnie Sunnås Roslagens Jiujitsuklubb 53:13:00 +22:54 05:19
235 36 Rikard Bohlin Agnrik 53:30:00 +23:11 05:20
236 244 Bengt Söderman 53:34:00 +23:15 05:21
237 316 Fredrik Kopsch 53:34:00 +23:16 05:21
238 94 Redouane Benselama Kitana Judo / Åkersberga Karateklubb 53:37:00 +23:18 05:21
239 695 Bengt Ekehult 53:39:00 +23:20 05:21
240 10 Magnus Andersson 53:41:00 +23:22 05:22
241 337 Björn Larsson AD Bildelar 53:46:00 +23:27 05:22
242 71 Jesper Ersbäck Sjönära 53:47:00 +23:29 05:22
243 163 Mattias Mattsson Sjönära 53:49:00 +23:30 05:22
244 101 Mats Håkansson 53:50:00 +23:31 05:22
245 254 Sebastian Törner 53:59:00 +23:40 05:23
246 113 Patric Josefsson Åkersberga sportklubb/Åkersberga Spring 54:09:00 +23:50 05:24
247 13 Joachim Anrin 54:11:00 +23:52 05:25
248 159 Tomas Mark 54:14:00 +23:55 05:25
249 234 Christer Stenvall 54:15:00 +23:56 05:25
250 229 Hans Stadigs 54:20:00 +24:01 05:25
251 225 Karam Smoal Österåker- Östra Ryds församling/Spring för livet 54:25:00 +24:07 05:26
252 93 Mikael Hansson Sjönära 54:29:00 +24:10 05:26
253 296 Timmy Elgbro Östanå Bygg AB 54:33:00 +24:14 05:27
254 214 Mathew Sampson Team Biljouren 54:34:00 +24:15 05:27
255 169 Per Morén 54:35:00 +24:16 05:27
256 231 Fredrik Stare 54:45:00 +24:26 05:28
257 213 Stefan Sallhed 54:55:00 +24:36 05:29
258 323 Michel Sjögren 54:56:00 +24:37 05:29
259 189 Jerker Olsson Kitana Judo/Åkersberga Karateklubb 54:56:00 +24:37 05:29
260 8 Hampus Andersson Kitana Judo / Åkersberga Karateklubb 55:01:00 +24:42 05:30
261 687 Gunnar Lenke Vägkontroll 55:21:00 +25:02 05:32
262 174 Tom Niemi Gym & Motion 55:24:00 +25:05 05:32
263 72 Karl Fagerström 55:27:00 +25:09 05:32
264 6 Christian Almstedt Absurd Ideas AB 55:30:00 +25:11 05:32
265 31 Ronnie Berntsson Miljöpartiet i Österåker 55:33:00 +25:14 05:33
266 222 Johnny Skagersjö 55:42:00 +25:23 05:34
267 328 Bengt Olofsson 55:51:00 +25:32 05:35
268 165 Benny Melin 55:59:00 +25:40 05:35
269 67 Richard Engström Arnbergs entreprenad 56:09:00 +25:50 05:36
270 130 Erik Lanner Arnbergs entreprenad 56:10:00 +25:51 05:36
271 215 karl Samuelsson 56:14:00 +25:55 05:37
272 230 Roger Stalås Miljöpartiet i Österåker 56:19:00 +26:00 05:37
273 712 William Dahlberg ClubActive 56:26:00 +26:07 05:38
274 37 Johan Boije Åkersberga Elektriska AB 56:30:00 +26:11 05:38
275 15 Tommy Arnberg Arnbergs entreprenad 56:30:00 +26:12 05:38
276 287 Mats Mårtensson 56:32:00 +26:13 05:39
277 303 Andreas Berg 56:33:00 +26:14 05:39
278 226 Henrik Soldan Arnbergs entreprenad 56:35:00 +26:16 05:39
279 295 Curre Elgbro 56:35:00 +26:16 05:39
280 104 Christer Isacsson 56:46:00 +26:27 05:40
281 38 Anders Braathen 56:48:00 +26:29 05:40
282 272 Robert von Dardel 56:51:00 +26:32 05:41
283 315 Jörgen Neckman Hundklubben 57:26:00 +27:07 05:44
284 241 Peter Svensson Sjönära 57:31:00 +27:13 05:45
285 338 Kaj Nyman Nymanfamily 57:35:00 +27:16 05:45
286 137 Mathias Lindow Folkpartiet Liberalerna 57:44:00 +27:26 05:46
287 250 Viktor Treser Team Biljouren 57:51:00 +27:33 05:47
288 46 Lennart Burenius 57:59:00 +27:40 05:47
289 117 Tom Kallstenius Sjönära 58:11:00 +27:52 05:49
290 285 Mats Öhlin Sjönära 58:22:00 +28:03 05:50
291 340 Anders Forsell 58:51:00 +28:32 05:53
292 218 Joakim Sjöbeck Team Biljouren 58:58:00 +28:40 05:53
293 79 Jonathan Fredriksson Arnbergs entreprenad 59:01:00 +28:43 05:54
294 82 Jocke Funhammar 59:08:00 +28:49 05:54
295 233 Fredrik Stenberg Sjönära 59:08:00 +28:50 05:54
296 349 Rickard Erlandsson 59:28:00 +29:09 05:56
297 327 Niklas Willssun 59:33:00 +29:14 05:57
298 331 Jonas Söderberg 59:33:00 +29:14 05:57
299 284 Niklas Öbrand Team Biljouren 01:00:06 +29:47 06:00
300 153 Fredrik Magnussson Team Biljouren 01:00:08 +29:49 06:00
301 40 Andreas Brodd Team Biljouren 01:00:08 +29:50 06:00
302 51 Vito Cerba 01:00:40 +30:21 06:03
303 305 Tomas Falk 01:00:51 +30:32 06:05
304 281 Fredrik Åkermark UlvsundaFörskola 01:01:31 +31:12 06:09
305 297 Tom Ågren 01:01:59 +31:40 06:11
306 152 Ola Magnusson 01:02:10 +31:51 06:12
307 151 Mathias Magnusson 01:02:10 +31:51 06:12
308 175 Ebrahim Nikkhah-Dehkordi 01:02:17 +31:58 06:13
309 330 Lennart Engman Lag FAIRMARIN 01:02:40 +32:21 06:15
310 329 Krister Fältmyr 01:02:51 +32:32 06:17
311 317 Hans Lorinder 01:03:11 +32:52 06:19
312 228 Salvador Soto Österåker- Östra Ryds församling/Spring för livet 01:03:17 +32:58 06:19
313 128 Stefan Lagerkrans Friskis&Svettis 01:03:31 +33:13 06:21
314 168 Erik Morén 01:05:08 +34:49 06:30
315 60 Richard Edberg Tullinge Muay Thai 01:05:54 +35:36 06:35
316 88 kenneth Gustafsson Team Biljouren 01:06:18 +35:59 06:37
317 269 Jan Wili-Blomé Åkersberga Tennisklubb 01:06:21 +36:02 06:38
318 172 Mustafa Najafi Team Biljouren 01:06:22 +36:03 06:38
319 76 Daniel Forsius 01:06:47 +36:28 06:40
320 193 Fredrik Pahlberg 01:06:58 +36:39 06:41
321 260 Kim Wessel Gym & Motion 01:07:15 +36:56 06:43
322 342 Per-Erik Eriksson Österåkers BTK 01:08:16 +37:58 06:49
323 158 tommy malmqvist 01:08:48 +38:29 06:52
324 208 Niklas Rosén Sjönära 01:10:39 +40:20 07:03
325 59 Mikael Djulstedt Sjönära 01:17:42 +47:23 07:46
326 65 Kenneth Engström 01:20:17 +49:58 08:01
12 Martin Andersson
18 Joakim Ax
23 Eric Berggren
29 Johan Bergsten Åkersberga Spring
35 Roger Björkman
57 Jonas Degow
85 Stefan Glantz
96 Daniel Hedberg
98 Bolle Henningsson Kitana Judo / Åkersberga Karateklubb
103 Niclas Höglund
129 Thomas Langemar Åkersberga Triathlonförening
134 Lars Lindberger IFK Österåker Fotboll
135 Ludwig Risland ClubActive
136 Johan Lindhult
138 Mikael Lindquister
139 Niklas Lindsay Sjönära
157 Andreas Malmfält Sjönära
170 Robert Mungenast
173 Lorenzo Nesi FK Studenterna
192 Sven Olsson
197 joakim perani Åkersberga Spring
201 Daniel Pettersson Absurd Ideas AB
210 Joakim Rådström Miljöpartiet
221 Thomas Sjölin
223 Johan Skotte
224 Marcus Skotte
236 Erik Ström
242 Fredrik Söderberg
243 Joachim Söderberg Sjönära
247 Marcus Thunborg
251 Wictor Tronning
255 Magnus Wallén
258 Teodor van den Berg
259 Niklas Wellmar IK Waxholm
270 Daniel Winther Åkersberga Elektriska AB
273 Max von Schlebrügge
277 André Zerold
279 Johan Åhrman Wedtorp
291 Karl-Martin Nordling IF Göta Karlstad
322 Calle Medin Åkersberga Spring
 

Comments are closed.



Bad Behavior has blocked 521 access attempts in the last 7 days.